Hunyadi Mátyás ETT 2026 statisztikai adatok
| Túraváltozat / résztvevők száma | Gy10 | Gy20 | Gy30 | K35 | Összesen | % | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Összesen | 108 | 81 | 44 | 19 | 252 | 100,00% | |||
| Férfiak | 44 | 42 | 28 | 14 | 128 | 50,79% | |||
| Nők | 64 | 39 | 16 | 5 | 124 | 49,21% | |||
| 6 év alattiak | 7 | 7 | 2,78% | ||||||
| 6-10 évesek | 19 | 4 | 23 | 9,13% | |||||
| 11-14 évesek | 15 | 6 | 2 | 23 | 9,13% | ||||
| 15-20 évesek | 3 | 4 | 3 | 2 | 12 | 4,76% | |||
| 21-30 évesek | 9 | 14 | 9 | 32 | 12,70% | ||||
| 31-40 évesek | 14 | 15 | 14 | 4 | 47 | 18,65% | |||
| 41-50 évesek | 27 | 18 | 8 | 7 | 60 | 23,81% | |||
| 51-60 évesek | 7 | 16 | 7 | 3 | 33 | 13,10% | |||
| 61-70 évesek | 2 | 4 | 2 | 1 | 9 | 3,57% | |||
| 70 év fölöttiek | 1 | 1 | 2 | 0,79% | |||||
| Átlagéletkor | 28,87 | 38,15 | 40,17 | 40,47 | 34,8 | ||||
Legfiatalabb résztvevők: Almási Amália, 0,55 év, Szászfenes, Gy10 Legidősebb résztvevők: Pilbák Rozália-Piroska, 76,43 év, Kolozsvár, Gy10 | |||||||||
| Túraváltozat / EKE-tag résztvevők száma | Gy10 | Gy20 | Gy30 | K35 | Összesen | % |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Résztvevők összesen | 108 | 81 | 44 | 19 | 252 | 100,00% |
| Egyéb egyesületek tagjai | 8 | 4 | 2 | 14 | 5,56% | |
| EKE-tagok összesen | 9 | 14 | 7 | 2 | 32 | 12,70% |
| EKE Dés | 1 | 1 | 3,13% | |||
| EKE Gutin Osztály Nagybánya | 1 | 1 | 3,13% | |||
| EKE Gyergyó | 4 | 4 | 12,50% | |||
| EKE Marosvásárhely | 1 | 1 | 3,13% | |||
| EKE Székelyudvarhely | 2 | 2 | 6,25% | |||
| EKE Torda | 1 | 1 | 3,13% | |||
| EKE-Kolozsvár 1891 | 9 | 6 | 5 | 2 | 22 | 68,75% |
| Túraváltozat / résztvevők száma helységenként | Gy10 | Gy20 | Gy30 | K35 | Összesen | % |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Résztvevők összesen | 108 | 81 | 44 | 19 | 252 | 100,00% |
| Ajton | 5 | 2 | 7 | 2,78% | ||
| Aranyosegerbegy | 1 | 1 | 0,40% | |||
| Bánffyhunyad | 1 | 1 | 2 | 0,79% | ||
| Bihar | 1 | 1 | 0,40% | |||
| Csíkszépvíz | 1 | 1 | 0,40% | |||
| Csíkszereda | 2 | 1 | 3 | 1,19% | ||
| Ditró | 1 | 1 | 0,40% | |||
| Erdőfelek | 4 | 4 | 1,59% | |||
| Érmihályfalva | 1 | 1 | 0,40% | |||
| Gyalu | 1 | 1 | 0,40% | |||
| Gyergyószentmiklós | 4 | 4 | 1,59% | |||
| Györgyfalva | 3 | 3 | 1,19% | |||
| Kajántó | 3 | 3 | 1,19% | |||
| Kézdivásárhely | 1 | 1 | 0,40% | |||
| Kisbács | 1 | 1 | 1 | 3 | 1,19% | |
| Kolozsvár | 77 | 47 | 25 | 11 | 160 | 63,49% |
| Leuven | 1 | 1 | 0,40% | |||
| Marosvásárhely | 4 | 4 | 8 | 3,17% | ||
| Méra | 1 | 1 | 0,40% | |||
| Mezősámsond | 2 | 2 | 0,79% | |||
| Nagybánya | 1 | 1 | 0,40% | |||
| Nyárádszereda | 4 | 4 | 1,59% | |||
| Nyújtód | 1 | 1 | 0,40% | |||
| Sepsiszentgyörgy | 1 | 1 | 0,40% | |||
| Somosd | 1 | 1 | 0,40% | |||
| Szászfenes | 14 | 5 | 1 | 20 | 7,94% | |
| Szászrégen | 1 | 1 | 0,40% | |||
| Szatmárnémeti | 3 | 1 | 4 | 1,59% | ||
| Székelyudvarhely | 4 | 4 | 1,59% | |||
| Torda | 3 | 4 | 7 | 2,78% |
