Nevezések

Nevezések

Bánffy Gyalogos Kőhegy A/B/C
Bánffy Gyalogos 22 Km
Bánffy Gyalogos 35 Km A/B
Ssz. Név Helység Egyesület Állapot
1 Baricz Ágnes Cluj-Napoca Elfogadott
2 Baricz Krisztina Sepsiszentgyörgy Elfogadott
3 Benkő Ilona Kolozsvár Codespring Elfogadott
4 Boldizsár Edit Torda Elfogadott
5 Farkas Bence Marosvásárhely EKE Marosvásárhely Elfogadott
6 Fosztó Mátyás Cluj-Napoca Codespring Elfogadott
7 Fosztó-Becsky Panna Cluj-Napoca Elfogadott
8 Franka Noémi Kolozsvár Codespring Elfogadott
9 Istvánffy Péter Csaba Torda Elfogadott
10 Kilin Carmen Alexandra Cluj-Napoca Elfogadott
11 Kilin Karol Alexandru Cluj-Napoca Elfogadott
12 Király Botond Kolozsvár Elfogadott
13 Király Horvath Viktória Kolozsvár Elfogadott
14 Kovács András Bálint Cluj-Napoca Elfogadott
15 Kovács Bálint Kolozsvár Elfogadott
16 Kovács Benedek Kolozsvár Elfogadott
17 Kovács Zsolt Kolozsvár Elfogadott
18 László Helga Kolozsvár Elfogadott
19 László Noémi Kolozsvár Elfogadott
20 Márton Grety Kolozsvár Elfogadott
21 Márton Tibor Cluj-Napoca Elfogadott
22 Mihály Melinda Kolozsvár Elfogadott
23 Portik Tamas Marosvasarhely Elfogadott
24 Simonffi Csaba Kolozsvár Elfogadott
25 Simonffi Norbert Kolozsvar Elfogadott
26 Simonffi Sarolta Kolozsvar Elfogadott
27 Székely Andrea Kolozsvár Codespring Elfogadott
28 Tar Ákos Szászfenes Elfogadott
29 Tar Csaba Kálmán Szászfenes Elfogadott
30 Tar Ibolya Szászfenes Elfogadott
Elfogadott: regisztrált és befizette a részvételi költségeket.
Függő: regisztrált, de még nem fizette be a részvételi költségeket.
Ssz. Név Helység Egyesület Állapot
1 Abdelal Davide Cluj-Napoca ARRK Research & Development SRL Elfogadott
2 Coman Olimpia Bianca Cluj - Napoca ARRK Research & Development SRL Elfogadott
3 Császár Gyöngyvér Kolozsvár Elfogadott
4 Curean Rareș Cluj-Napoca ARRK Research & Development SRL Elfogadott
5 Daray Erzsébet Cluj-Napoca Elfogadott
6 Daray Judit cluj napoca Elfogadott
7 Daray Márton cluj napoca Elfogadott
8 Erős Zoltán Balánbánya EKE Gyergyó Elfogadott
9 Farkas Attila Kolozsvár Elfogadott
10 Farkas Kinga Kolozsvár Elfogadott
11 Fazakas Tünde Kolozsvár Elfogadott
12 Filep Ingrid Cluj Napoca EKE-Kolozsvár 1891 Elfogadott
13 Filep István Kolozsvár EKE-Kolozsvár 1891 Elfogadott
14 Gabor Andreea Cluj - Napoca ARRK Research & Development SRL Elfogadott
15 Gordan Gabriel Cluj-Napoca Elfogadott
16 Gordan Gabriel jr Cluj-Napoca Elfogadott
17 Gordan Ibolya Cluj-Napoca Elfogadott
18 Győrfi Ildikó Kolozsvár Elfogadott
19 Iancu Vlad Cluj - Napoca ARRK Research & Development SRL Elfogadott
20 Imecs Katalin Floresti Codespring Elfogadott
21 Jakab Anna Kolozsvár Elfogadott
22 Kaszta Denisa - Livia Cluj-Napoca ARRK Research & Development SRL Elfogadott
23 Kaszta István Kolozsvár ARRK Research & Development SRL Elfogadott
24 Köblös Péter cluj napoca Elfogadott
25 Kónya Ágota Marosvásárhely Elfogadott
26 Kónya Anna Marosvásárhely Elfogadott
27 Kónya Zoltán Marosvásárhely Elfogadott
28 Kónya-Sebe Emőke Marosvásárhely Elfogadott
29 Kovács Márta Nagyvárad Elfogadott
30 Kovács Réka Kolozsvár Elfogadott
31 Kupa Abigél Galambod Elfogadott
32 Madaras Lőrincz Kolozsvár EKE-Kolozsvár 1891 Elfogadott
33 Nistor Dániel Cluj-Napoca Mozaikbau Elfogadott
34 Okos Rigó Levente Kolozsvár EKE-Kolozsvár 1891 Elfogadott
35 Opris Alexandru-Florin Cluj-Napoca ARRK Research & Development SRL Elfogadott
36 Pal Alexandru Cluj-Napoca ARRK Research & Development SRL Elfogadott
37 Pataki László Marosvásárhely Elfogadott
38 Petrice Alexandru-Sorin Cluj-Napoca ARRK Research & Development SRL Elfogadott
39 Popa Aurora Cluj-Napoca ARRK Research & Development SRL Elfogadott
40 Popa Ștefan Chinteni Elfogadott
41 Rebendics Irén Maroshévíz EKE Gyergyó Elfogadott
42 Serdean Diana-Alina Cluj-Napoca ARRK Research & Development SRL Elfogadott
43 Szalma Györfi Noémi Szászfenes Elfogadott
44 Szász Enikő Kolozsvár Elfogadott
45 Tamás Ágnes Székelyudvarhely Elfogadott
46 Tamás László Székelyudvarhely KAM – Regionális és Antropológiai Kutatások Intézete Elfogadott
47 Telegdy Sámuel Floresti Codespring Elfogadott
48 Telegdy Zsolt Cluj Napoca EKE-Kolozsvár 1891, Codespring Elfogadott
49 Toró Réka Kolozsvár Elfogadott
50 Vincze Erika Cluj-Napoca Elfogadott
51 Vincze Tibor Cluj-Napoca Elfogadott
52 Zólyomi Mónika Galambod EKE Marosvásárhely Elfogadott
Elfogadott: regisztrált és befizette a részvételi költségeket.
Függő: regisztrált, de még nem fizette be a részvételi költségeket.
Ssz. Név Helység Egyesület Állapot
1 Ambrus Enikő Gyergyószentmiklós EKE Gyergyó Elfogadott
2 Antal István-Krisztián Körösfő Elfogadott
3 Astrid Klomp Cluj Napoca Asociatia Dorcas AID Romania Elfogadott
4 Balázs Aletta Kolozsvár Elfogadott
5 Bartha Krisztián Bánffyhunyad SENTRON Elfogadott
6 Bényi-Czeler Annabella Kolozsvár Elfogadott
7 Boér Imre Kolozsvár Elfogadott
8 Boldizsár István Szaázfenes Elfogadott
9 Corda Tibor Zilah Elfogadott
10 Cseke Erika Apahida Elfogadott
11 Cseke Tibor Apahida Elfogadott
12 Deák Zsuzsa Kolozsvár Elfogadott
13 Demény Helga Kolozsvár Elfogadott
14 Fazakas Lehel Szatmárnémeti Codespring Elfogadott
15 Ferenczi Timea Satu Mare Elfogadott
16 Fodor Attila KOLOZSVAR Elfogadott
17 Fodor Gergő KOLOZSVAR Elfogadott
18 Fodor Jutka KOLOZSVAR Elfogadott
19 Guttmann Csongor Kolozsvar Elfogadott
20 Hamciuc Florin Florești Elfogadott
21 Kacsó Tímea Cluj-napoca EKE-Kolozsvár 1891 Elfogadott
22 Karancsi Gábor Gyergyószentmiklós EKE Gyergyó Elfogadott
23 Kelemen Kinga Cluj-napoca Elfogadott
24 Kerekes Gábor 1118 Budapest Elfogadott
25 Kerekes Zalán Budapest Elfogadott
26 Kilyén Csaba Cluj-Napoca Elfogadott
27 Kiss Éva Kolozsvár Elfogadott
28 Kiss Renáta Júlia Kolozsvár Elfogadott
29 Kozma-Bartók Szende Cluj-Napoca Elfogadott
30 Kulcsár Edit Zilah Elfogadott
31 Kulcsár Kálmán Kisbács Elfogadott
32 Magdó Sándor-István Marosvásárhely Elfogadott
33 Marc Antonie Cluj-Napoca Elfogadott
34 Molnár Endre Kolozsvár Rupicapra Elfogadott
35 Molnár Zoltán Kolozsvár Elfogadott
36 Nagy Imola Kolozsvár Elfogadott
37 Orbán Tibor Kolozsvár EKE-Kolozsvár 1891 Elfogadott
38 Pál Henrietta Kolozsvár Elfogadott
39 Pătcaș Csaba-György Cluj-Napoca Transylvanian Hiker Elfogadott
40 Pavelescu Theodor Cluj-Napoca Elfogadott
41 Rényi Erika Györgyfalva Elfogadott
42 Rus Gabriela-Sabina Dej Elfogadott
43 Ruzsa Bálint Kolozsvár Elfogadott
44 Sebestyén Balázs Kolozsvár Codespring Elfogadott
45 Sebő Szabolcs Budapest Elfogadott
46 Simon Ferenc Kolozsvár Elfogadott
47 Szabó Erika Jutka Kolozsvár Elfogadott
48 Szabó Iosif Árpád Kolozsvár Elfogadott
49 Szántó Zoltán Budapest, 1196 Elfogadott
50 Szász Adorján Zsolt Kolozsvar Elfogadott
51 Szász István Kolozsvár Elfogadott
52 Székely Kinga Kolozsvár Elfogadott
53 Szénási György Szatmárnémeti Elfogadott
54 Szénási Péter Szatmárnémeti Elfogadott
55 Szente Csilla Székelyudvarhely EKE Székelyudvarhely Elfogadott
56 Szőcs Ilona Cluj Napoca EKE-Kolozsvár 1891 Elfogadott
57 Țălu Ștefan Cluj-Napoca Universitatea Tehnică Cluj-Napoca Elfogadott
58 Török János Kolozsvár Elfogadott
59 Tréger Éva Kolozsvár EKE-Kolozsvár 1891 Elfogadott
60 Villányi Júlia Satu Mare Elfogadott
Elfogadott: regisztrált és befizette a részvételi költségeket.
Függő: regisztrált, de még nem fizette be a részvételi költségeket.
A Yuppi Tábormozgalom Egyesület 2011-ben jött létre, hogy a diabéteszes, reumás és onkológiai betegségekkel együtt élő gyerekeket gyógyító élményekkel ajándékozza meg, ingyenes táborain keresztül. Az EKE – Kolozsvár 1891 teljesítménytúrái nevezési díj-bevételének az 5%-ával hozzájárul az ingyenes élményterápiás táborok költségeinek a fedezéséhez.
Nevezési díjával Ön is hozzásegít ahhoz, hogy a Yuppi még több krónikusan beteg gyereket fogadhasson táboraiba!
Honlapjaink fejlesztésének támogatói:
Communitas alapitványBethlen Gábor alap