Participanți Ciclism

Kós K60
Kós K40
Kós K35
Kós K25
Nr. Nume Localitate Asociație Stare
1 Juhász Márta Telki   Acceptat
2 Juhász Péter Cluj-Napoca   Acceptat
3 Kilin Attila Stana   Acceptat
4 Nagy Csongor Baciu Codespring Acceptat
5 Szélyes Villő Cluj-Napoca   Acceptat
Acceptat: S-a înregistrat și a achitat costurile de participare.
În așteptare: s-a înregistrat, dar încă nu a achitat costurile de participare
Nr. Nume Localitate Asociație Stare
1 Kudor Emese Cluj-Napoca   Acceptat
2 Sipos László Cluj-Napoca   Acceptat
3 Sipos Zoltán Cluj-Napoca   Acceptat
4 Szabó Tünde Cluj-Napoca   Acceptat
Acceptat: S-a înregistrat și a achitat costurile de participare.
În așteptare: s-a înregistrat, dar încă nu a achitat costurile de participare
Nr. Nume Localitate Asociație Stare
1 Duma Bogdan Baciu   Acceptat
2 Duma Iulia Baciu SIMACEK Acceptat
3 Gáspár László Cluj-Napoca SIMACEK Acceptat
4 Matei Bogdan Florești   Acceptat
5 Matei Raluca Florești SIMACEK Acceptat
6 Moldovan Victor Cluj-Napoca   Acceptat
7 Nagy Zoltán Cluj-Napoca SIMACEK Acceptat
8 Széll Karola Cluj-Napoca   Acceptat
9 Szélyes Panna Cluj-Napoca Codespring Acceptat
10 Tóth Szilárd Gherla SIMACEK Acceptat
Acceptat: S-a înregistrat și a achitat costurile de participare.
În așteptare: s-a înregistrat, dar încă nu a achitat costurile de participare
Nr. Nume Localitate Asociație Stare
1 Bakó Lilla Cluj-Napoca   Acceptat
2 Bálint Orsolya Cluj-Napoca   Acceptat
3 Beke Szabó István Cluj-Napoca   Acceptat
4 Bihari Attila Cluj-Napoca   Acceptat
5 Bihari Gergő Cluj-Napoca   Acceptat
6 Craioveanu Octavian Cluj-Napoca   Acceptat
7 Csutak Csaba Cluj-Napoca   Acceptat
8 Erdődi Mátyás Cluj-Napoca Codespring Acceptat
9 Erdődi Zoltán Cluj-Napoca Codespring Acceptat
10 Ezri Norbert Oradea   Acceptat
11 Fazakas Zsolt Cluj-Napoca   Acceptat
12 Hosszú József Cluj-Napoca   Acceptat
13 Hunyadi László Cluj-Napoca   Acceptat
14 Inczefi Előd Cluj-Napoca   Acceptat
15 Jakab Zsolt Târgu Mureș Codespring Acceptat
16 Jári Zoltán Cluj-Napoca EKE-Kolozsvár 1891, Unicum Lovagok Acceptat
17 Juhos Tamás Gherla Téka Alapítvány Acceptat
18 Kacsó Károly Cluj-Napoca   Acceptat
19 Kemendi Robi Florești   Acceptat
20 Kiss Szabolcs Gheorghieni   Acceptat
21 Lambing István Cluj-Napoca   Acceptat
22 Lőrinczi Levente Cluj-Napoca EKE-Kolozsvár 1891 Acceptat
23 Mátis Anikó Cluj-Napoca Codespring Acceptat
24 Molnár Tibor Gherla Téka Alapítvány Acceptat
25 Nagy Ákos Baciu Codespring Acceptat
26 Nagy Károly Cluj-Napoca   Acceptat
27 Néda Tamás Cluj-Napoca EKE-Kolozsvár 1891, Féktelenek Acceptat
28 Ocskay Ágnes Cluj-Napoca   Acceptat
29 Ocskay Bence Cluj-Napoca   Acceptat
30 Pánczél Ádám Cluj-Napoca   Acceptat
31 Pánczél Kata Cluj-Napoca   Acceptat
32 Pauer Gábor Cluj-Napoca   Acceptat
33 Robu Júlia Cluj-Napoca   Acceptat
34 Sprencz Zsolt Cluj-Napoca   Acceptat
35 Suciu Andrei Baciu   Acceptat
36 Sükösd Máté Cluj-Napoca   Acceptat
37 Szabó Gergely Sándor Cluj-Napoca EKE-Kolozsvár 1891 Acceptat
38 Szabó Melánia Márta Cluj-Napoca EKE-Kolozsvár 1891 Acceptat
39 Széll Barbara Cluj-Napoca   Acceptat
40 Széll Levente Cluj-Napoca   Acceptat
41 Szélyes Levente Cluj-Napoca Codespring Acceptat
42 Szénási Zoltán Cluj-Napoca Rupicapra Team Acceptat
43 Szilágyi Zoltán Péter Cluj-Napoca   Acceptat
44 Tamás Miklós Cluj-Napoca EKE-Kolozsvár 1891 Acceptat
45 Toroczkai István Cluj-Napoca   Acceptat
46 Vágási Csongor Cluj-Napoca Rupicapra Team Acceptat
47 Veres Zoltán Bendegúz Cluj-Napoca   Acceptat
48 Ziman Attila Csaba Satu Mare   Acceptat
Acceptat: S-a înregistrat și a achitat costurile de participare.
În așteptare: s-a înregistrat, dar încă nu a achitat costurile de participare
Honlapjaink fejlesztésének támogatói:
Communitas alapitványBethlen Gábor alap