Gyalogos résztvevők

A Jókai Mór Gyalogos Emlék- és Teljesítménytúra XX. kiírásának résztvevői

Kérjük, válassza ki a kívánt túraváltozatot:

Jókai Gy55
Jókai Gy55
Jókai Gy55

 

Jókai Gy10
Ssz. Név Szervezet/egyesület/klub/csoport Helység Ország
1 Barabás Attila   Kolozsvár Románia
2 Boér Imre   Kolozsvár Románia
3 Bogya Zoltán Rupicapra Hegyisport Kolozsvár Románia
4 Botár Norbert   Kolozsvár Románia
5 Bugja Andrea Rupicapra Hegyisport, Feel Good Team Székelyudvarhely Románia
6 Corradi Surd Pro Patria Budapest Magyarország
7 Csiki Attila   Székelyudvarhely Románia
8 Éder György   Gödöllő Magyarország
9 Éder Tamás   Gödöllő Magyarország
10 Erős Attila   Kolozsvár Románia
11 Fazakas Lehel EKE Szatmárnémeti, Codespring, Mohos Tőzegláp ProPark Lövéte Románia
12 Fărcane Viorica   Feleacu Románia
13 Finta István   Kolozsvár Románia
14 Füzes Attila EKE Gyergyószentmiklós Kolozsvár Románia
15 Gyalai Zsolt   Marosvásárhely Románia
16 Halmi Donát   Budapest Magyarország
17 Iovănaș Horațiu   Feleacu Románia
18 Iovănaș Ioana   Feleacu Románia
19 Kacsó Tímea EKE – Kolozsvár 1891 Kolozsvár Románia
20 Kecskeméti Attila   Nyergesújfalu Magyarország
21 Keresztes András Rupicapra Hegyisport Kolozsvár Románia
22 Kiss-Lőrincz Géza   Kolozsvár Románia
23 Korodi Enikő   Kolozsvár Románia
24 Korodi László   Kolozsvár Románia
25 Kötő Áron   Kolozsvár Románia
26 Kovács József TTT Szomor Magyarország
27 Kurta Aladár Rupicapra Hegyisport Kolozsvár Románia
28 Magyari Levente   Kolozsvár Románia
29 Magyari Rebeka-Imola   Kolozsvár Románia
30 Manea Cristian Claudiu Rupicapra Hegyisport Kolozsvár Románia
31 Máthé László Ferenc   Székelyudvarhely Románia
32 Mátis Anikó  Codespring Kolozsvár Románia
33 Megyeri László TTT Budapest Magyarország
34 Mezei Zsolt    Kolozsvár Románia
35 Mihai Tătar   Kolozsvár Románia
36 Molnár Andrea   Székesfehérvár Magyarország
37 Murg Zenovia   Arad Románia
38 Nagy Árpád   Nagyvárad Románia
39 Nagy Zoltán EKE Torda Kolozsvár Románia
40 Pál Ferenc Kolozsvári Amatőr Barlangász Klub (CSA-KABK) Vajdahunyad Románia
41 Papp Sándor Csaba Rupicapra Hegyisport Kolozsvár Románia
42 Parai István   Hatvan Magyarország
43 Pásztor Ágnes   Kisbács Románia
44 Pásztor József   Kisbács Románia
45 Péter Csilla   Székelyudvarhely Románia
46 Siményi Miklós Szent Jakab Zarándok Egyesület Budapest Magyarország
47 Sógor András EKE Gutin Osztály Nagybánya Nagybánya Románia
48 Sógor Bence   Kolozsvár Románia
49 Sógor Sámuel   Kolozsvár Románia
50 Stoian Andreea Rupicapra Hegyisport Kolozsvár Románia
51 Sturz-Lazăr Ana-Maria   Arad Románia
52 Sturz-Lazăr Felix   Arad Románia
53 Szabó Ákos   Miskolc Magyarország
54 Szabó Árpád   Szászfenes Románia
55 Szabó Ferenc Rupicapra Hegyisport Kolozsvár Románia
56 Szabó Zoltán   Kolozsvár Románia
57 Szász István Codespring Marosvásárhely Románia
58 Szénási Nándor EKE '91 Nagyvárad-Bihar Nagyvárad Románia
59 Szénási Zoltán EKE '91 Nagyvárad-Bihar Nagyvárad Románia
60 Szilágyi István EKE – Kolozsvár 1891 Kolozsvár Románia
61 Szima Szabolcs EKE – Kolozsvár 1891 Kolozsvár Románia
62 Sztranyiczki Gábor EKE – Kolozsvár 1891 Kolozsvár Románia
63 Șerbu Cătălina   Kolozsvár Románia
64 Ștefan-Matyus Ernest   Călan Románia
65 Tamás Levente   Farkaslaka Románia
66 Tamási Géza Szent Jakab Zarándok Egyesület Budapest Magyarország
67 Toldi Tibor   Gyöngyös Magyarország
68 Tomik Sándor   Nagyfüged Magyarország
69 Vicsacsán Haltek Zoltán   Kolozsvár Románia
70 Vigh Robert   Torda Románia
71 Wehner Géza MKE, Szent Jakab Zarándok Egyesület Budapest Magyarország
72 Wehner Márton Szent Jakab Zarándok Egyesület Budapest Magyarország
73 Zsigmond Zoltán   Kolozsvár Románia

Jókai Gy10
Ssz. Név Szervezet/egyesület/klub/csoport Helység Ország
1 Albert Zsuzsanna   Kolozsvár Románia
2 Andrásy Paula   Kolozsvár Románia
3 Asztalos Edit   Budapest Magyarország
4 Bálint Aba EKE Torda Torda Románia
5 Bálint Miklós EKE Torda Torda Románia
6 Bálint Tünde EKE Torda Torda Románia
7 Biró József   Kolozsvár Románia
8 Bocsárdi Mălina Andreea   Kolozsvár Románia
9 Boza Éva TTT Mende Magyarország
10 Chilvers Lesley Amicii Noștri Állatvédő Egyesület Torda Kempsey United Kingdom
11 Clarke Samantha Amicii Noștri Állatvédő Egyesület Torda Kempsey United Kingdom
12 Crăciun Adriana Claudia   Kolozsvár Románia
13 Csis Ildikó Kolozsvári Amatőr Barlangász Klub (CSA-KABK) Kolozsvár Románia
14 Csoma Botond   Kolozsvár Románia
15 Czégényi Katalin   Kolozsvár Románia
16 Cziple Csaba   Kolozsvár Románia
17 Deegan Anne Amicii Noștri Állatvédő Egyesület Torda Kempsey United Kingdom
18 Domokos Alpár   Szováta Románia
19 Dondot Viorel   Aranyosgyéres Románia
20 Durugy András   Budapest Magyarország
21 Erős Lóránt   Kolozsvár Románia
22 Farkas Attila Codespring Kolozsvár Románia
23 Fazacas Stoian Cristina   Torda Románia
24 Fazekas Gábor Tarjáni Szabadidősport Klub Salgótarján Magyarország
25 Fazekas Gabriella   Kolozsvár Románia
26 Fodor Dóra Andrea  Amicii Noștri Állatvédő Egyesület Torda Aranyosgyéres Románia
27 Fodor Dorottya   Kolozsvár Románia
28 Gál István Csíkszéki EKE Csíkszereda Románia
29 Gergely Kata Compass Tájfutó Klub Kolozsvár Románia
30 Horváth Zsolt   Tinnye Magyarország
31 Jankovics Tibor EKE – Kolozsvár 1891 Kolozsvár Románia
32 Jones Lesley Amicii Noștri Állatvédő Egyesület Torda Kempsey United Kingdom
33 Kádár András   Tordaszentlászló Románia
34 Kádár Ferenc EKE – Kolozsvár 1891 Tordaszentlászló Románia
35 Kádár Jolán   Gyergyószentmiklós Románia
36 Kádár Zsolt   Gyergyószentmiklós Románia
37 Kelemen Szondi   Marosvásárhely Románia
38 Kisfaludy-Bak Zsombor   Kolozsvár Románia
39 Komáromy László   Kolozsvár Románia
40 Komáromy Zoltán   Kolozsvár Románia
41 Kovács András   Erdőfelek Románia
42 Kovács Andrea   Erdőfelek Románia
43 Kovács Angela   Kolozsvár Románia
44 Kovács Evelin Noémi EKE – Kolozsvár 1891 Kolozsvár Románia
45 Kovács István Magyarországi Kárpát Egyesület Budapest Magyarország
46 Kovács Katalin   Kolozsvár Románia
47 Kovács Mihály   Erdőfelek Románia
48 Kowalczyk Dorottya   Budapest Magyarország
49 Krecsi Alpár   Kolozsvár Románia
50 Krecsi Áron   Kolozsvár Románia
51 Krecsi Gabriella   Kolozsvár Románia
52 Krecsi Hunor   Kolozsvár Románia
53 László Árpád-Attila   Marosújvár Románia
54 László Emese   Marosújvár Románia
55 László Tamás Erfatur Kolozsvár Románia
56 Lockwood Heather Amicii Noștri Állatvédő Egyesület Torda Kempsey United Kingdom
57 Madaras Lőrincz EKE – Kolozsvár 1891 Kolozsvár Románia
58 Matthews Adrian Amicii Noștri Állatvédő Egyesület Torda Kempsey United Kingdom
59 Mátyás Noémi Mária   Kolozsvár Románia
60 Mihály Ildikó   Marosvásárhely Románia
61 Miklós Csilla   Kolozsvár Románia
62 Moldvai Szabolcs   Aranyosegerbegy Románia
63 Nagy András   Marosvásárhely Románia
64 Nagy István EKE – Kolozsvár 1891 Kolozsvár Románia
65 Nagy Nikoletta   Tata Magyarország
66 Negrean Adrian   Kolozsvár Románia
67 Nyáry Tamás Equinox Trekking Club Egyesület Etyek Magyarország
68 Orbán Tibor   Kolozsvár Románia
69 Palacio Katy Amicii Noștri Állatvédő Egyesület Torda Kempsey United Kingdom
70 Pauer Andrea   Kolozsvár Románia
71 Popovics Emma   Kolozsvár Románia
72 Pursey Ann Amicii Noștri Állatvédő Egyesület Torda Kempsey United Kingdom
73 Rab Andrea   Marosvásárhely Románia
74 Ross Stuart Amicii Noștri Állatvédő Egyesület Torda Kempsey United Kingdom
75 Saunders Kevin Amicii Noștri Állatvédő Egyesület Torda Kempsey United Kingdom
76 Saunders Susan Amicii Noștri Állatvédő Egyesület Torda Kempsey United Kingdom
77 Schön Jakub   Salgótarján Magyarország
78 Scott Kirsten Amicii Noștri Állatvédő Egyesület Torda Kempsey United Kingdom
79 Shenton Roger Amicii Noștri Állatvédő Egyesület Torda Kempsey United Kingdom
80 Soós András   Szombathely Magyarország
81 Stan Adela Ioana CAR Universitar Cluj Csegez Románia
82 Szabó Emese   Kolozsvár Románia
83 Szabó Tamás   Kolozsvár Románia
84 Szabó Tünde   Kolozsvár Románia
85 Szalló László   Kolozsvár Románia
86 Szász Enikő   Kolozsvár Románia
87 Szász-Szivar Tibor   Kolozsvár Románia
88 Szenkovits Ágnes   Sepsiszentgyörgy Románia
89 Szilágyi Kispista Elisabeta   Kolozsvár Románia
90 Szőcs István Csíkszéki EKE Szentegyháza Románia
91 Szőke Eszter   Kézdivásárhely Románia
92 Szöllősi Jenő   Kolozsvár Románia
93 Tamás Emese EKE – Kolozsvár 1891 Kolozsvár Románia
94 Tánczos Katalin   Kolozsvár Románia
95 Telegdi Andrea Ágota   Kolozsvár Románia
96 Thomas Paula Amicii Noștri Állatvédő Egyesület Torda Kempsey United Kingdom
97 Török Sándor   Kolozsvár Románia
98 Tréger Éva EKE – Kolozsvár 1891 Kolozsvár Románia
99 Turós Árpád   Kolozsvár Románia
100 Turós Endre   Kolozsvár Románia
101 Udvari Edina   Tárnok Magyarország
102 Vadan Teodor   Kolozsvár Románia
103 Vadas Vanda   Kolozsvár Románia
104 Vadászi Zsolt Codespring Kolozsvár Románia
105 Valkai Eszter   Tordaszentlászló Románia
106 Verbitchi Éva   Kolozsvár Románia
107 Veres Anna   Kolozsvár Románia
108 Vigh Gyöngyi   Kolozsvár Románia
109 Vincze Edit   Magyarfenes Románia
110 Zakariás Ágota   Kolozsvár Románia
111 Zsidó Katalin   Marosvásárhely Románia
112 Zsigmond István   Kolozsvár Románia

Jókai Gy10
Ssz. Név Szervezet/egyesület/klub/csoport Helység Ország
1 Abraham Erik   Kolozsvár Románia
2 Abraham Zoltán   Kolozsvár Románia
3 Baga Boglárka   Budapest Magyarország
4 Baga Boróka   Budapest Magyarország
5 Baga Edit Andrea   Budapest Magyarország
6 Bakos Siklódi Kinga   Mákófalva Románia
7 Bálint Ajna   Kolozsvár Románia
8 Bálint Hanga   Kolozsvár Románia
9 Bekesi Bence   Kolozsvár Románia
10 Bekesi Réka   Kolozsvár Románia
11 Benedek-Rápolti Botond   Kolozsvár Románia
12 Benedek-Rápolti Mária Magdolna   Kolozsvár Románia
13 Benedek-Rápolti Réka   Kolozsvár Románia
14 Bodnár Tibor EKE – Kolozsvár 1891 Kolozsvár Románia
15 Bogya Katalin   Kolozsvár Románia
16 Boros László   Magyarfenes Románia
17 Csorba Anamaria   Kolozsvár Románia
18 Csorba Béla   Kolozsvár Románia
19 Csorba Máté   Kolozsvár Románia
20 Csorba Péter   Kolozsvár Románia
21 Durugy Ádám   Budapest Magyarország
22 Durugy Andrea   Budapest Magyarország
23 Durugy Gabriella   Budapest Magyarország
24 Eke Péter EKE – Kolozsvár 1891 Kolozsvár Románia
25 Erdélyi Lehel   Élesd Románia
26 Feica Aliz   Élesd Románia
27 Győrffy Gábor   Kolozsvár Románia
28 György Tünde   Kolozsvár Románia
29 György Zoltán   Kolozsvár Románia
30 Halászy Tamás   Kolozsvár Románia
31 Horváth Anna   Kolozsvár Románia
32 Horváth György EKE – Kolozsvár 1891 Kolozsvár Románia
33 Horváth Krisztina   Kolozsvár Románia
34 Incze Bordi Ildikó   Kolozsvár Románia
35 Kardos Csenge Erzsebet EKE Marosvásárhely Kolozsvár Románia
36 Kardos Tibor EKE Marosvásárhely Kolozsvár Románia
37 Kardos Zalán EKE Marosvásárhely Kolozsvár Románia
38 Kardos Zsuzsanna Ilona EKE Marosvásárhely Kolozsvár Románia
39 Kelő Sára   Budapest Magyarország
40 Koros-Fekete Sándor   Kolozsvár Románia
41 Koros-Fekete Zsuzsánna   Kolozsvár Románia
42 Kovács Carla   Torda Románia
43 Kovács Krisztina Kinga   Kolozsvár Románia
44 Kovácsné Zsoldos Ilona   Budapest Magyarország
45 Langviser András   Kolozsvár Románia
46 Langviser Erzsébet   Kolozsvár Románia
47 Langviser Péter   Kolozsvár Románia
48 László Katalin  Compass Tájfutó Klub Kolozsvár Románia
49 Lokodi Balázs   Kajántó Románia
50 Lokodi Bálint   Kajántó Románia
51 Matlák András Compass Tájfutó Klub Kolozsvár Románia
52 Matlák Emma  Compass Tájfutó Klub Kolozsvár Románia
53 Matlák Péter Compass Tájfutó Klub Kolozsvár Románia
54 Matlák Vilmos  Compass Tájfutó Klub Kolozsvár Románia
55 Mészáros János Téry Ödön T. B. T. Budapest Magyarország
56 Mészárosné Kis Ágnes Téry Ödön T. B. T. Budapest Magyarország
57 Miklós Antal   Kolozsvár Románia
58 Miklós Miklós   Kolozsvár Románia
59 Miklós Sára Lilla   Kolozsvár Románia
60 Molnár András EKE – Kolozsvár 1891 Kolozsvár Románia
61 Molnár Gábor Szent Jakab Zarándok Egyesület Budapest Magyarország
62 Pap Fruzsina   Kolozsvár Románia
63 Pap Tünde   Kolozsvár Románia
64 Pauer Judith   Kolozsvár Románia
65 Pauer Petra   Kolozsvár Románia
66 Pusztai Enikő   Kolozsvár Románia
67 Rázmán Izabella   Kolozsvár Románia
68 Renyi Botond   Györgyfalva Románia
69 Renyi Dorka   Györgyfalva Románia
70 Renyi Erika   Györgyfalva Románia
71 Renyi Zsolt   Györgyfalva Románia
72 Rigó Éva   Kajántó Románia
73 Rigó Ferenc   Kajántó Románia
74 Rigó Sára   Kajántó Románia
75 Sántha Zoltán   Budapest Magyarország
76 Sántháné Kovács Zita   Budapest Magyarország
77 Schuhányi Ilona   Kolozsvár Románia
78 Schuhányi László   Kolozsvár Románia
80 Simon Benjamin   Kolozsvár Románia
79 Simon Gyöngyi Compass Tájfutó Klub Kolozsvár Románia
81 Simon Vince   Kolozsvár Románia
82 Szabó László   Kolozsvár Románia
83 Szabó Péter   Kolozsvár Románia
84 Szabó-Demeter Éva   Kolozsvár Románia
85 Szabó-Demeter Gyula   Kolozsvár Románia
86 Szabó-Demeter László   Kolozsvár Románia
87 Szabó-Demeter Zoltán   Kolozsvár Románia
88 Szalma László EKE – Kolozsvár 1891 Kolozsvár Románia
89 Száraz Enikő   Kolozsvár Románia
90 Szerencsy Kálmánné OTSE Budapest Magyarország
91 Szűcs Margó Olajipar SE Gyál Magyarország
93 Tőkés Dávid   Kolozsvár Románia
94 Tőkés Lilla   Kolozsvár Románia
95 Tőkés Tekla   Kolozsvár Románia
92 Tompa Krisztina   Kolozsvár Románia
96 Vallasek István EKE – Kolozsvár 1891 Kolozsvár Románia
97 Váradi Róbert   Tasnád Románia
98 Váradi Zsuzsa   Tasnád Románia
99 Veres Ágnes EKE – Kolozsvár 1891 Kolozsvár Románia
100 Veres Emese   Budapest Magyarország
101 Veres István   Budapest Magyarország
102 Veres Istvánné   Budapest Magyarország
103 Veres Kende   Kolozsvár Románia
104 Veres Levente   Budapest Magyarország
105 Veres Márton Zoltán EKE – Kolozsvár 1891 Kolozsvár Románia
106 Veres Zsófia   Kolozsvár Románia
107 Vezenţan Andreea   Kolozsvár Románia
108 Vezenţan Diana   Kolozsvár Románia
109 Vezenţan Tudor   Kolozsvár Románia