Înscrieri

Înscrieri

Jókai Gy55
Jókai Gy30
Jókai Gy17
Jókai Gy10
Nr. Nume Localitate Asociație Stare
1 Ádám János Kaposfő Acceptat
2 Akerman Ágota Cluj-Napoca Acceptat
3 Akerman János Cluj-Napoca EKE-Kolozsvár 1891 Acceptat
4 Akerman Krisztina Cluj-Napoca Acceptat
5 Akerman Noémi Cluj-Napoca Acceptat
6 Babos-Barabás Áron Baciu Waldorf 2M Acceptat
7 Babos-Barabás Berta-Erika Baciu Waldorf 2M Acceptat
8 Babos-Barabás Eszter Baciu Waldorf 2M Acceptat
9 Bajkó Árpád-István Cluj-Napoca Waldorf 2M Acceptat
10 Bajkó Kata Cluj-Napoca Waldorf 2M Acceptat
11 Bajkó Péter Cluj-Napoca Waldorf 2M Acceptat
12 Beke-Szabó Erika Csilla Cluj EKE-Kolozsvár 1891, Féktelenek Acceptat
13 Békési Bence Cluj-Napoca Acceptat
14 Békési Botond Cluj-Napoca Acceptat
15 Békési Réka Cluj-Napoca Acceptat
16 Bertici Edith Cluj-Napoca Acceptat
17 Bîlc Adrian Viorel Cluj-Napoca Waldorf 2M Acceptat
18 Bîlc Andrea Cluj-Napoca Waldorf 2M Acceptat
19 Bîlc Marco Cluj-Napoca Acceptat
20 Blos-Jáni Melinda Cluj-Napoca Waldorf 2M Acceptat
21 Bolla Emese Cluj-Napoca Waldorf 2M Acceptat
22 Bozsoki Adrienn Cluj EKE-Kolozsvár 1891 Acceptat
23 Chevul Áron Cluj-Napoca Acceptat
24 Csete Boróka Cluj-Napoca Acceptat
25 Csete Gergő Cluj-Napoca Acceptat
26 Csete István Cluj-Napoca Acceptat
27 Csiszér Gabriella Cluj-Napoca Acceptat
28 Csiszér Zoltán Cluj-Napoca Acceptat
29 Csorba Ana-Maria Cluj-Napoca Acceptat
30 Csorba Béla Cluj-Napoca Acceptat
31 Csorba Máté Cluj-Napoca Acceptat
32 Csorba Péter Cluj-Napoca Acceptat
33 Dezsény Zoltán Dr. Budapest Acceptat
34 Diószegi Olga Budapest Acceptat
35 Dr. Csemez Attila Budapest Acceptat
36 Dr. Madas Katalin Mária Budapest MKE Acceptat
37 Dr. Maráz Anna Budapest Acceptat
38 Durugy Andrea Budapesta Acceptat
39 Éder Zsófia Gödöllő Acceptat
40 Eke Péter Cluj EKE-Kolozsvár 1891 Acceptat
41 Elekes Viola Szászfenes Acceptat
42 Fekete Emőke Cluj Acceptat
43 Ferenczi Julianna Cluj-Napoca EKE-Kolozsvár 1891 Acceptat
44 Fodor Emese Cluj-Napoca Acceptat
45 Fóris Viktória Szigetszentmiklós Acceptat
46 Gál Anna-Mária Cluj-Napoca Acceptat
47 Gál Csanád Gheorghieni Acceptat
48 Gál Janka Gheorghieni Acceptat
49 Gál Olivér Gheorghieni Acceptat
50 Gál Réka Gheorghieni Acceptat
51 Gergely Enikő Cluj Compass Sportklub Acceptat
52 Gergely István Cluj Acceptat
53 Gergely Kata Cluj Acceptat
54 Gergely Márton Cluj Acceptat
55 Gergely Mátyás Cluj Acceptat
56 Gergely Zoltán Cluj Acceptat
57 Gergely Zsófia Cluj Acceptat
58 Goger Attila Cluj-Napoca Waldorf 2M Acceptat
59 Győrffy Gábor Cluj Acceptat
60 Hegyesi Enikő Cluj Acceptat
61 Hegyi Réka Cluj-Napoca Codespring Acceptat
62 Iozan Miklós Cluj Acceptat
63 Iozan-Toth Helga Cluj Acceptat
64 Irsai Mónika Cluj-Napoca Féktelenek Acceptat
65 Iszlay Réka Cluj-Napoca Codespring Acceptat
66 Jakab Szabó Alpár Oradea Acceptat
67 Jakab Szabó Hunor Oradea Acceptat
68 Jedlicska Erik Kolozsvár Acceptat
69 Jedlicska Nóra Kolozsvár Acceptat
70 Kardos Csenge Erzsébet Cluj-Napoca Acceptat
71 Kardos Zsuzsanna Ilona Cluj-Napoca EKE Marosvásárhely Acceptat
72 Koros-Fekete Sándor Cluj Acceptat
73 Kötő Andrea Cluj Acceptat
74 Kötő Balázs Cluj Acceptat
75 Kötő Eszter Cluj Acceptat
76 Kovács Béla Satu Mare Acceptat
77 Kovács Benedek Cluj Acceptat
78 Kovács Evelin Cluj EKE-Kolozsvár 1891 Acceptat
79 Kovács Hunor Cluj Acceptat
80 Kovács Judit Cluj-Napoca Codespring Acceptat
81 Kovács Melinda Cluj Acceptat
82 Kovács Noémi Cluj Acceptat
83 Kovács Zsuzsa Cluj-Napoca Codespring Acceptat
84 Kozma-Bartók Áron Cluj Acceptat
85 Kozma-Bartók Magor Cluj Acceptat
86 Kozma-Bartók Szende-Zenkő Cluj Acceptat
87 Kudor Emese Cluj-Napoca Acceptat
88 Kudor Julianna Oradea Acceptat
89 Lang Éva Cluj-Napoca Acceptat
90 Langviser András Cluj-Napoca Acceptat
91 Langviser Erzsébet Cluj-Napoca Acceptat
92 Langviser Péter Cluj-Napoca Acceptat
93 Larjovaara Lea Budapest MKE Acceptat
94 Lőrinczy Nikolett Miercurea Ciuc Acceptat
95 Lőrinczy Zalán Miercurea Ciuc Acceptat
96 Lovas Dorottya Cluj-Napoca Acceptat
97 Lovas Eszter Cluj-Napoca Acceptat
98 Lovas Péter Cluj-Napoca Acceptat
99 Lovas Sándor Cluj-Napoca Acceptat
100 Maksay Csaba Cluj-Napoca Acceptat
101 Maksay Júlia Cluj-Napoca Acceptat
102 Márton Ottó Miercurea Ciuc Acceptat
103 Matejovics Erzsébet Cluj EKE-Kolozsvár 1891 Acceptat
104 Mezei Ildikó Cluj-Napoca Acceptat
105 Mocsárné Balogh Krisztina Nyírbátor Acceptat
106 Moldován Attila Tășnad Acceptat
107 Moldován Portik-Hegyi Kinga Tășnad Acceptat
108 Molnár Gábor Budapest Szent Jakab Acceptat
109 Molnár Péter Bajszi Cluj-Napoca Waldorf 2M Acceptat
110 Molnár Zoltán Cluj-Napoca Waldorf 2M Acceptat
111 Nagy Nándor Salonta Acceptat
112 Nagy - Miklós Zsuzsa Cluj Acceptat
113 Olsefszky Béla Budapest Acceptat
114 Ortutay Orsolya Budapest Acceptat
115 Pálfy Eszter Viștea Waldorf 2M Acceptat
116 Pálfy Márton Viștea Waldorf 2M Acceptat
117 Pálfy Zoltán Viștea Waldorf 2M Acceptat
118 Pap Fruzsina Cluj-Napoca Acceptat
119 Pávelka Zoltán Cluj-Napoca Acceptat
120 Portik-Hegyi Bernadett Tășnad Acceptat
121 Rácz Alpár Kolozsvár Acceptat
122 Rácz Kinga Kolozsvár Acceptat
123 Renyi Botond Gheorghieni Acceptat
124 Renyi Dorka Gheorghieni Acceptat
125 Renyi Erika Gheorghieni Acceptat
126 Renyi Zsolt Gheorghieni Acceptat
127 Sata Kinga-Koretta Viștea Waldorf 2M Acceptat
128 Schuhányi Ilona Cluj-Napoca Acceptat
129 Schuhányi László Cluj-Napoca Acceptat
130 Simon András Cluj-Napoca Compass Acceptat
131 Simon Benjámin Cluj Waldorf 2M Acceptat
132 Simon Gyöngyi Cluj Compass Acceptat
133 Simon Vince Cluj Acceptat
134 Sipos Ákos Cluj-Napoca Acceptat
135 Sipos Balázs Cluj-Napoca Acceptat
136 Sipos Tamás Cluj-Napoca Acceptat
137 Sipos Zoltán Cluj-Napoca Acceptat
138 Sprencz Annamária Cluj Acceptat
139 Sprencz Róbert Cluj Acceptat
140 Szabó Csenge Cluj Acceptat
141 Szabó Emőke Cluj Acceptat
142 Szabó Ferenc Cluj Rupicapra Acceptat
143 Szabó Máté Cluj-Napoca Waldorf 2M Acceptat
144 Szabó Töhötöm Cluj-Napoca Waldorf 2M Acceptat
145 Szabó Zalán Cluj Rupicapra Acceptat
146 Szabó Zsófia Oradea Acceptat
147 Szabó Demeter Éva Suceag Acceptat
148 Szabó Demeter László Suceag Acceptat
149 Szabó Demeter Zoltán Suceag Acceptat
150 Szabó-Venczel Nóra Florești Waldorf 2M Acceptat
151 Szalló Csongor Cluj-Napoca Acceptat
152 Szalló Laszló Cluj-Napoca Acceptat
153 Szentgyörgyi Erika Cluj Acceptat
154 Szilágyi Vanessza Vlaha Waldorf 2M Acceptat
155 Szilágyi Dominik Vlaha Waldorf 2M Acceptat
156 Szilágyi Ildikó Vlaha Waldorf 2M Acceptat
157 Szőcs Réka Cluj-Napoca Waldorf 2M Acceptat
158 Szőcs Zoltán Cluj-Napoca Waldorf 2M Acceptat
159 Sztranyiczki Boglárka Cluj-Napoca Acceptat
160 Sztranyiczki Dávid Cluj-Napoca Acceptat
161 Sztranyiczki Ildikó Cluj-Napoca Acceptat
162 Tamás Ágosta Cluj-Napoca Acceptat
163 Tamás Borbála Cluj-Napoca Acceptat
164 Tamás Iringó Cluj Acceptat
165 Tamás Levente Cluj Acceptat
166 Tamás Vencel Cluj-Napoca Acceptat
167 Tofán Koós Imola Cluj MÚRE Acceptat
168 Tőkés Dávid Cluj Acceptat
169 Tőkés Lilla Cluj Acceptat
170 Tőkés Tekla Cluj Acceptat
171 Tompa Krisztina Cluj-Napoca Acceptat
172 Török Balázs Cluj-Napoca Waldorf 2M Acceptat
173 Török Bence Cluj Waldorf 2M Acceptat
174 Török Zoltán Cluj-Napoca Waldorf 2M Acceptat
175 Török Zsuzsanna Cluj-Napoca Acceptat
176 Urák Boróka Kolozsvár Acceptat
177 Urák Csaba Kolozsvár Acceptat
178 Váczi Roberta Cluj-Napoca Acceptat
179 Valkai Krisztina Cluj Acceptat
180 Ványi Csilla Nóra Seini Acceptat
181 Ványi Tamás Seini Acceptat
182 Váradi Réka Dezmir Acceptat
183 Váradi Róbert Dezmir Acceptat
184 Váradi Zsuzsa Dezmir Acceptat
185 Varga Ibolya Cluj-Napoca Acceptat
186 Vasenszky Ferenc Kóspallag Acceptat
187 Venczel Enikő Florești EKE-Kolozsvár 1891, Waldorf 2M Acceptat
188 Zdrobe Cristian Florești Acceptat
189 Zdrobe Emese Florești Acceptat
190 Zdrobe Tamás Florești Acceptat
191 Zdrobe Tímea Florești Acceptat
Acceptat: S-a înregistrat și a achitat costurile de participare.
În așteptare: s-a înregistrat, dar încă nu a achitat costurile de participare
Nr. Nume Localitate Asociație Stare
1 Balázsi Barna Cluj-Napoca Acceptat
2 Balázsi Zsófia Cluj-Napoca Acceptat
3 Balog Botond Cluj-Napoca Makkai Sándor 81 Cserkészcsapat Acceptat
4 Balog Dóra-Zsófia Cluj-Napoca Makkai Sándor 81 Cserkészcsapat Acceptat
5 Balog Enikő Cluj-Napoca Acceptat
6 Barla Lóránt Cluj-Napoca Acceptat
7 Boldizsár Zeyk Zsuzsa Săvădisla Acceptat
8 Doffenies Charlotte Cluj-Napoca Acceptat
9 Erős Zoltán Bălan Acceptat
10 Fazakas Tünde Cluj Acceptat
11 Horváth Anna Cluj-Napoca Acceptat
12 Horváth István Cluj-Napoca Acceptat
13 Horváth Kriszta Kolozsvár Acceptat
14 Horváth Krisztina Cluj-Napoca Acceptat
15 Huszár Emese Budapest Acceptat
16 Kallós Péter Satu Mare Acceptat
17 Király Timcsi Kolozsvár Acceptat
18 Kiss Janka Cluj Acceptat
19 László Edith Enikő Cluj-Napoca Acceptat
20 Luffy Katalin Kolozsvár Acceptat
21 Makkai Júlia Vlaha Acceptat
22 Mohácsek Magdolna Cluj-Napoca Acceptat
23 Nagy Dániel Budapest Acceptat
24 Nagy Tihamér Budapest Acceptat
25 Nagy-Csiszár Réka Budapest Acceptat
26 Ravasz Katalin Cluj-Napoca Acceptat
27 Sallai Bíborka Baciu Acceptat
28 Sallai Flóra Baciu Acceptat
29 Sallai István Sic Acceptat
30 Sallai Kata Baciu Acceptat
31 Sovarschi Zsuzsa Satu Mare Acceptat
32 Steiner Tünde Cluj-Napoca Acceptat
33 Szász Enikő Cluj-Napoca Acceptat
34 Széll Karola Cluj-Napoca Acceptat
35 Széll Zsuzsa Cluj Acceptat
36 Szilágyi Enikő Cluj-Napoca Acceptat
37 Tamás Éva Baciu Acceptat
38 Zágoni Bálint Cluj-Napoca Acceptat
39 Ziman Erika Satu Mare Acceptat
Acceptat: S-a înregistrat și a achitat costurile de participare.
În așteptare: s-a înregistrat, dar încă nu a achitat costurile de participare
Nr. Nume Localitate Asociație Stare
1 Albert Zsuzsánna Cluj EKE-Kolozsvár 1891 Acceptat
2 Andrejszky Gizella Margit Budapest TTT Acceptat
3 Bába László Târgu Mureș EKE Marosvásárhely, milvus.ro, MCSE.hu Acceptat
4 Baga Zoltán Budapest Acceptat
5 Bálint Tünde Turda EKE Torda Acceptat
6 Balogh Györgyi Cluj Acceptat
7 Bede Erika Cluj KABK, Speorunners Acceptat
8 Béres Tímea Budapest TTT Acceptat
9 Biró József Cluj-Napoca Acceptat
10 Biszak Szabolcs Kolozsvár Acceptat
11 Bogár Sándor Budapest Pest környéki Kárpát egyesület Acceptat
12 Borsos Lilla Cluj-Napoca Acceptat
13 Bota Zoltán Maglód Acceptat
14 Cicio Flaviu Cluj Acceptat
15 Craciun Lehel-László Cluj-Napoca Acceptat
16 Csibi Teréz Ditrău EKE Gyergyó Acceptat
17 Csoma Botond Cluj-Napoca Acceptat
18 Cziple Csaba Kolozsvár Acceptat
19 Dáné Kira Zoltán Kisbács Acceptat
20 Deák Csilla - Andrea Kolozsvár Acceptat
21 Demeter Gabriella Nyíregyháza Nyírségi Turista Egyesület Acceptat
22 Dénes Teca Miercurea Ciuc Acceptat
23 Dombi Tünde Sfântu Gheorghe Acceptat
24 Fancsali András Lunca de Sus Acceptat
25 Fazacas-Stoian Cristina Turda Acceptat
26 Ferencz Ildikó Cluj Acceptat
27 Fodor Dóra-Andrea Câmpia Turzii Acceptat
28 Fodor Dorottya Cluj-Napoca Acceptat
29 Garamszegi Kata Budapesta Acceptat
30 Garamszegi Nóra Budapesta Acceptat
31 Garamszegi Tamás Budapesta Acceptat
32 Garamszegi Zita Budapesta Acceptat
33 Gazdag Lehel Kolozsvár Acceptat
34 Gonczi Zsuzsa Cluj-Napoca Acceptat
35 Gyéresi Blanka Cluj-Napoca Acceptat
36 György Szende-Karolina Cluj-Napoca Acceptat
37 Hunyadi Tibor Florești Acceptat
38 Illára József Bicălatu Acceptat
39 Incze Bordi Bella Cluj-Napoca Wedas Acceptat
40 Incze Bordi Ildikó Cluj Acceptat
41 Incze Bordi Terka Cluj-Napoca Wedas Acceptat
42 Izsák Attila Miercurea Ciuc Acceptat
43 Jakab Anna Cluj Acceptat
44 Jakab Orsolya Florești Acceptat
45 Kádár Edit Kolozsvár Acceptat
46 Kádár Jolán Gheorgheni EKE Gyergyó Acceptat
47 Kádár Zsolt Gheorgheni EKE Gyergyó Acceptat
48 Kerekes Melinda Kolozsvár Acceptat
49 Keresztény László Budapest Acceptat
50 Király Lajos Érd Acceptat
51 Kiss Olivér Kolozsvár Szabadság tudósító Acceptat
52 Kiss Cserey Heléna Cluj-Napoca Acceptat
53 Kiss-Cserey Boróka Cluj-Napoca Acceptat
54 Komáromy László Cluj Acceptat
55 Kovács István Budapest Acceptat
56 Kovács Klára Cluj Acceptat
57 Kovács Krisztina Cluj-Napoca EKE-Kolozsvár 1891 Acceptat
58 Kovács Péter Cluj Acceptat
59 Kovács Sándor Cluj Acceptat
60 Kövecsi Szabolcs Attila Cluj Kolozsvári Amatőr Barlangász Klub (KABK) Acceptat
61 Kurta Aladár Cluj Rupicapra Acceptat
62 László Adél Cluj-Napoca Acceptat
63 Magyari Emese Mária Gheorgheni EKE Gyergyó Acceptat
64 Magyari Vilhelm Gheorgheni EKE Gyergyó Acceptat
65 Méhes László Mátyás Budapest Acceptat
66 Mihály Róbert Cluj Acceptat
67 Molnár Balázs Nyíregyháza Acceptat
68 Molnár Judit Marosvásárhely Acceptat
69 Mosoni Noémi Zsuzsanna Satu Mare Acceptat
70 Nagy András Cluj Acceptat
71 Nagy István Bajusz Cluj EKE-Kolozsvár 1891 Acceptat
72 Nagy Renáta Cluj Acceptat
73 Negrean Adrian Cluj-Napoca Clubul Alpin Român Cluj Acceptat
74 Negrean Paul Mihai Cluj-Napoca Acceptat
75 Nistor Dániel Kolozsvár Acceptat
76 Okos-Rigó Levente Cluj Acceptat
77 Orbán Tibor Cluj Acceptat
78 Pécsi Attila Carei Acceptat
79 Petrovszki Ágnes Budapest Acceptat
80 Popa Andrea Cluj Acceptat
81 Popovics Emma Cluj-Napoca Acceptat
82 Rácz Tímea Cluj Acceptat
83 Rákossy Itvánné Budapest Acceptat
84 Sallai István-Zsolt Cluj Acceptat
85 Sallai János Cluj Acceptat
86 Sáricz Gyuláné Seregélyes Acceptat
87 Simon Béla Satu Mare Acceptat
88 Soltész Jánosné Ilona, dr. Nyíregyháza Csíkszéki EKE Acceptat
89 Soós Anna Cluj-Napoca Acceptat
90 Szabó Dorottya Cluj EKE-Kolozsvár 1891 Acceptat
91 Szabó Lilla Kolozsvár EKE-Kolozsvár 1891 Acceptat
92 Székely Katalin-Dalma Kolozsvár Acceptat
93 Székely Sipos Sándor Zolta Kolozsvár Acceptat
94 Szélyes Nóra Kolozsvár Codespring Acceptat
95 Szélyes Panna Cluj Codespring Acceptat
96 Szélyes Villő Cluj Codespring Acceptat
97 Szénás Kató Budapest Pest környéki Kárpát egyesület Acceptat
98 Szendrei Ferenc Pázmánd Acceptat
99 Szente Melinda Cluj Acceptat
100 Szőke Enikő Cluj-Napoca Acceptat
101 Szöllösi Jenő Cluj EKE-Kolozsvár 1891 Acceptat
102 Tamás Emese Cluj-Napoca EKE-Kolozsvár 1891 Acceptat
103 Tamás Győző Cluj Acceptat
104 Tréger Éva Cluj EKE-Kolozsvár 1891 Acceptat
105 Vadas Vanda Cluj-Napoca Acceptat
106 Vanyó Géza Baciu Acceptat
107 Varga Boglárka Cluj-Napoca Codespring Acceptat
108 Várhelyi Melinda Cluj Acceptat
109 Vincze Attila Nyíregyháza Nyírségi Turista Egyesület Acceptat
110 Vinkler László Tășnad Acceptat
111 Vinkler Petra-Réka Tășnad Acceptat
112 Vizi Kata Cluj Acceptat
Acceptat: S-a înregistrat și a achitat costurile de participare.
În așteptare: s-a înregistrat, dar încă nu a achitat costurile de participare
Nr. Nume Localitate Asociație Stare
1 Angyalosi Beáta Cluj Acceptat
2 Balla Balázs Vlaha Acceptat
3 Bánffy István Cluj Acceptat
4 Barabás Attila Cluj Acceptat
5 Biris Sorin Sălicea, com. Ciurila Acceptat
6 Borsos Ákos Turda Jósika Miklós cserkészcsapat Acceptat
7 Botár Norbert Cluj-Napoca Acceptat
8 Corradi Surd Budapest Acceptat
9 Csiki Attila Odorheiu Secuiesc Acceptat
10 Domokos Alpár Sovata Acceptat
11 Dr. Hankóczki Zoltán Budapest Acceptat
12 Durugy András Budapest Acceptat
13 Éder György Gödöllő Acceptat
14 Éder Tamás Gödöllő Acceptat
15 Erős Attila Cluj-Napoca Acceptat
16 Erőss Ervin Nicolești Codespring Acceptat
17 Farkas György Cluj-Napoca Acceptat
18 Fazakas Lehel Lueta EKE-Szatmárnémeti, Codespring Acceptat
19 Fekete Ágnes Cluj-Napoca Acceptat
20 Fekete Sándor Szilárd Cluj-Napoca Kolozsvári Amatőr Barlangász Klub Acceptat
21 Feldman Zsolt Budapest Acceptat
22 Győri Róbert Gödöllő Acceptat
23 Gyurka Botond Cluj-Napoca EKE-Kolozsvár 1891 Acceptat
24 Halmi Rita Etyek Acceptat
25 ifj. Baksa János Budapest Acceptat
26 Jakab Zoltán Cluj-Napoca KKK, Bistro 1568 Acceptat
27 Kecskeméti Attila Nyergesújfalu Acceptat
28 Kilyén Csaba Cluj-Napoca Acceptat
29 Kiss Brigitta Ghenci Acceptat
30 Komáromi Endre Mihai Viteazu Acceptat
31 Korodi Alpár Suceag Acceptat
32 Korodi Enikő Kolozsvár Acceptat
33 Korodi László Kolozsvár Acceptat
34 Kovács József Zsámbék Acceptat
35 Kovács Kinga Dealu Codespring Acceptat
36 Kowalczyk Dorottya Budapest Acceptat
37 László Csaba Cluj-Napoca Rupicapra Acceptat
38 Lászlóffi Ferenc Cluj-Napoca Acceptat
39 Magyari Levente Cluj Acceptat
40 Magyari Loránd Cluj Acceptat
41 Marc Antonie Cluj-Napoca Acceptat
42 Marossy József Csaba Târgu Mureș Acceptat
43 Márton Panna Turda Acceptat
44 Máté Ditmár Turda Jósika Miklós cserkészcsapat Acceptat
45 Mezei Lehel Cluj Acceptat
46 Nagy Árpád Oradea Acceptat
47 Nagy Botond Sfântu Gheorghe Acceptat
48 Nagy Zoltán Cluj-Napoca EKE Torda Acceptat
49 Pálfi Szidónia-Zita Mihai Viteazu Acceptat
50 Papp Mihály Sâncrai Acceptat
51 Parai István Nagyfüged Acceptat
52 Pásztor Ágnes Baciu Acceptat
53 Pásztor József Baciu Acceptat
54 Paul Radu Cluj-Napoca Acceptat
55 Péter Csilla Odorheiu Secuiesc Acceptat
56 Pócsai András Cluj-Napoca Bistro 1568 Acceptat
57 Pojum Edith Cluj Acceptat
58 Pop Vladimir Cluj-Napoca Acceptat
59 Retegan Alexandra Cluj-Napoca Acceptat
60 Sebestyén Csaba Cluj Acceptat
61 Sergely László Ózd Acceptat
62 Siményi Miklós Budapest Szent Jakab Acceptat
63 Siményi Vilmos Budapest Szent Jakab Acceptat
64 Sipos Károly Ilioara Acceptat
65 Sógor András Baia Mare EKE Gutin Osztály Nagybánya, Eke Marosvásárhely Acceptat
66 Soós András Szombathely Acceptat
67 Ștefan-Matyus Ernest Cluj Acceptat
68 Szabó Ákos Miskolc Acceptat
69 Szénási Nándor Nagyvárad EKE '91 Nagyvárad-Bihar Acceptat
70 Szénási Zoltán Oradea EKE '91 Nagyvárad-Bihar Acceptat
71 Tatar Mihai Cluj Acceptat
72 Toldi Tibor Nagyfüged Acceptat
73 Tomik Sándor Nagyfüged Acceptat
74 Tóth György Békéscsaba Acceptat
75 Unger Zsombor Marosvásárhely EKE Marosvásárhely Acceptat
76 Vincze István Kolozsvár Acceptat
77 Wehner Géza Budapest MKE Acceptat
78 Zséfár Gábor Bana Acceptat
Acceptat: S-a înregistrat și a achitat costurile de participare.
În așteptare: s-a înregistrat, dar încă nu a achitat costurile de participare
Asociația Mişcare de Tabără Yuppi a fost înființată în 2011 pentru a oferi experiențe terapeutice prin taberele sale gratuite copiilor care suferă de diabet, reumatism juvenil sau boli oncologice. EKE – Kolozsvár 1891 va contribui cu 5% din veniturile încasate din taxele de înscriere la turele sale de anduranță la acoperirea costurilor taberelor de recreere terapeutică.
Prin taxa ta înscriere la tură contribui şi tu la găzduirea cât mai multor copii cu boli cronice în taberele Yuppi!